Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 18.03.2020 14:04:55 

Kynologický klub SVVaT Střelice

Akce 13 - 16

 V této sekci v pravém horním rohu se můžete po prokliknutí vybraného roku podívat na již minulé akce a akcičky, na různou činnost jak klubu, tak i členů.

Termíny zkoušek konaných na našem cvičáku v prvním pololetí
 
23. 4. 2016 MZŘ rozhodčí paní Klementová
30. 4. 2016 NZŘ rozhodčí pan Hammer
14. 5. 2016 sloučené zkoušky NZŘ a MZŘ rozhodčí Boleslav
 
V případě zájmu o účast na zkouškách či jakékoliv informace pište na e-mail iveta.kenzie@centrum.cz

 

28. 2. 2015 se konala členská schůze.

Byly probrány zkoušky a akce konané v roce 2014. Dále byla projednána zpráva hospodáře, výcvikáře a pokladníka. Byly projednány plány na rok 2015, především na druhou polovinu roku. V plánu jsou zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu, dále dle národního zkušebního řádu a také zkoušky kynologické jednoty.

Také byl projednán systém brigád. Jelikož dosavadní „volnější“ režim nefungoval, byl schválen systém nový. Počet odpracovaných brigádnických hodin bude zveřejňován na webových stránkách. Každou neodpracovanou hodinu musí člen uhradit a to nejpozději na členské schůzi. Velké brigády budou vyhlašovány předem a členové budou upozorněni emailem. Menší brigády si mohou domlouvat i členové vzájemně a přispívat tak ke zvelebování cvičáku. Brigády nejsou jen tehdy, když je vyhlásí vedení, ale také je potřeba vlastní iniciativa členů. Pokud je např. spadený plot, tak se členové mohou domluvit na opravě sami. Jde nám všem přece o to samé mít krásný a funkční prostor pro cvičení našich chlupatých miláčků. Jak jsem již psala, kreativitě se meze nekladou, tudíž neexistuje důvod pro nezaplacení neodpracovaných brigádnických hodin.

S tím souvisí také komunikace členů. Jak bylo domluveno již na minulé členské schůzi, komunikace probíhá hlavně pomocí e-mailů. Ovšem ne každý používá e-mail, který uvedl do přihlášky. Na změnu e-mailu je třeba upozornit jednatele klubu. Na e-maily je vhodné také odpovídat. Stačí jednoslovná odpověď, aby bylo jasné, že jste zprávu četli a berete ji na vědomí. Pokud komukoli zprávy nechodí, je třeba na to opět upozornit jednatele klubu.

Dalším z bodů diskuze bylo také probírání začátku výcviku. Pokud náhodou není přítomen výcvikář přesně ve stanovený čas, členové si mohou mezitím procvičovat věci, které jim dělají problémy. Hlavně také vyzkoušet si překážky, na které při běžném výcviku poslušnosti není tolik čas. Myslím, že všichni máme své mezery ve výcviku, tak je pro vylepšování třeba něco udělat a ne jen mluvit.

Ještě jedno upozornění týkající se výcviku, za špatného počasí se výcvik nekoná!!! Není to z důvodů toho, že by se někomu třeba cvičit nechtělo, ale hlavně z důvodů zachování povrchu cvičiště. Pokud se rozbahní během jednoho výcviku, bude se plac dávat dohromady ještě dlouho a výcvik bude problematický delší dobu.

Dalším bodem bylo založení skupiny na facebooku. Tato skupina bude sloužit pro prezentaci klubu a případné získání nových členů a také pro informovanost co se zrovna zajímavého na cvičáku chystá. Členem skupiny na facebooku může být kdokoliv, nemusí to být jen členové klubu.

Aby byli webové i facebookové stránky atraktivnější a aktuálnější je třeba i iniciativa členů. Každý může poslat fotky z výcviku či sepsat reportáž. Ráda ji na stránky vložím (e-mail pro posílání fotek a reportáží pok.hanka@seznam.cz)

Ke zprávě z členské schůze bude připojeno i pár slov od předsedy a jednatele. Bude rozesláno e-mailem.

Všem členům přejeme úspěšný výcvik a těšíme se na vás na cvičáku!

Pro letošní rok jsou v plánu následující zkoušky:


8. 11. 2014 se budou konat zkoušky dle MZŘ. Posuzovat bude paní rozhodčí Klementová.
15. 11. 2014 se budou konat zkoušky dle NZŘ. Posuzovat bude pan rozhodčí Klepáč.
Na období říjen - listopad se plánují také zkoušky ZOP, ZPU1...

 

17. března se v sále sokolovny ve Střelicích konala členská schůze. Byly zhodnoceny akce, které se konaly v roce 2012. Byla projednána zpráva hospodáře, výcvikáře a pokladníka. Dále byl na chůzi projednán předběžný plán akcí na první pololetí roku 2013. Proběhla volba nového hospodáře. Tím byl zvolen Jan Wolf. Také proběhla volba nového jednatele. Tím byla zvolena Hana Urbánková.
Bylo dohodnuto, že plánované brigády budou oznamovány emailem. Pokud email, který jste uvedli na přihlášku, již není aktuální, prosím sdělte tuto skutečnost jednateli nebo předsedkyni klubu.

   9. 3. 2013 proběhne v KK Přerov Zimní závod - podle zk. řádu ZZO, ZVV1, ZVV2 

                                     Propozice závodu zde .......................

 

   Dne 23. 3. 2013 proběhne Obranářský závod ve Zlíně - Mladcové.

   Bližší info a propozice zde..................

TOPlist